Suyun İçinde Poster

Sinopsis

Hamile bir kadın bebeğine karşı koşulsuz bir şevgi beslemelidir değil mi? Peki ya gerçek hisleri çok daha karmaşık ve karanlıksa? Doğum sonrası depresyon yaygın ve toplum tarafından anlayışla karşılanan bir sorun. Ama hamileliği sonsuz bir neşe kaynağı ve heyecan verici bir yolculuk olarak gören toplumda hamilelik depresyonu korkutucu bir tabu. Ama aynı zamanda anneleri güçlendiren bir sınav. “Within the Water” hamilelik depresyonu geçiren kadınların deneyimlerini ve hamilelik boyunca soğuk suda yüzme terapisinin kadınların hayatlarında kontrolü yeniden kazanmalarına nasıl yardımcı olduğunu araştıran kısa bir belgesel film.

Film Künyesi

  • Yönetmen Eleanor Church, Katharina Koall
  • Film Süresi
Paylaş:

Gösterim Bilgileri

Yönetmen

Eleanor Church, Katharina Koall

Eleanor Church, Katharina Koall

Eleanor Church yaklaşık 20 yıldır topluma, çevreye, kadınlara, insan haklarına, göçe ve tedarik zincirlerine odaklanan kısa belgeseller çekiyor. “X Trillion” Eleanor’un ilk uzun metraj filmi. Belgesel, araştırmacı ve yaratıcı film yapımcılığı deneyimleri ile yaptığım projeler onu dünyanın dört bir yanına taşıdı. Bir insan ve film yapımcısı olarak Eleanor’u şekillendirdi.

Katharina Koall ödüllü bir illüstratör ve animatör olmanın yanı sıra MetFilm School’da dekan olarak görev yapıyor. Londra merkezli tasarım kolektifinin bir parçası olarak ticari müşterilerle ve The Woodland Trust, RSA Films, Clarks gibi pek çok organizasyonla çalıştı. Çocuklara yönelik  eğitici bir dergi olan The Loop’da ki yazıları hem İngiltere’de hem de başka ülkelerde yayınlandı. Düzenlediği sergiler ve yayınlar arasında Freistil, The Museum Of London, Late at Tate Britain ve the London Transport Museum yer almakta.